920 Kontroler aplikacji
Kontroler aplikacji z wbudowanym interfejsem DMX IN/OUT i dwiema podsieciami do sterowania urządzeniami Helvar DIGIDIM oraz osprzętem sterującym oświetleniem DALI-2 (np. sterowniki LED). Urządzenia sterujące DALI-2 nie są obsługiwane.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie
- Wydajna i niezawodna skalowalność
- Wsparcie awaryjne DALI
| Rozwiązanie sterowania oświetleniem | Imagine |
|---|---|
| Protokół sterowania oświetleniem | Sterowanie oświetleniem DALI |
| Metoda montażu urządzenia | Szyna DIN |
Połączenia
| Zasilanie DALI (mA) | 250 |
|---|---|
| Podsieci DALI | 2 |
| Adresy DMX | 512 |
| Komunikacja Ethernet I/O | ✓ |
| S-DIM | ✓ |
| Liczba adresów DALI | 128 |
Techniczne
| Wymiary | 160 mm × 100 mm × 58 mm |
|---|---|
| Klasa zasilacza | 85 VAC – 264 VAC (absolute) 45 Hz – 65 Hz |
| Zabezpieczenie obwodu sterowania | Max 10 A Type C MCB |
| Numer katalogowy | Opis |
|---|---|
| 920 | Imagine Router With SDIM and DMX |
You May Also Like
Wszechstronny kontroler aplikacji z dwiema sieciami DALI-2, który zapewnia ogromną skalowalność Twoich projektów. Zyskaj elastyczność w każdym obszarze zastosowań dzięki możliwości łączenia z szeroką gamą produktów, w tym z naszą bogatą ofertą urządzeń sterujących DALI-2, kompatybilnymi urządzeniami sterującymi DALI-2 innych producentów oraz naszą sprawdzoną serią urządzeń sterujących i wykonawczych DIGIDIM.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji pracy obiektu.
- Integruje się z systemami BMS oraz otwartymi protokołami.
- Niezrównana skalowalność dla projektów każdej wielkości.
- Obsługa oświetlenia awaryjnego DALI.
Kontroler aplikacji z jedną podsiecią do sterowania urządzeniami Helvar DIGIDIM oraz osprzętem sterującym oświetleniem DALI-2 (np. sterowniki LED). Urządzenia sterujące DALI-2 nie są obsługiwane.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie
- Wydajna i niezawodna skalowalność
- Wsparcie awaryjne DALI
Kontroler aplikacji z dwiema podsieciami do sterowania urządzeniami Helvar DIGIDIM oraz osprzętem sterującym oświetleniem DALI-2 (np. sterowniki LED). Urządzenia sterujące DALI-2 nie są obsługiwane.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie
- Wydajna i niezawodna skalowalność
- Wsparcie awaryjne DALI


