950 Kontroler DALI-2 Multi-master
Flagowy kontroler DALI firmy Helvar, który odblokowuje ogromną skalowalność projektów dzięki 4 sieciom DALI-2 Multi-Master. Osiągnij elastyczność w dowolnym obszarze zastosowań, łącząc się z szeroką gamą produktów, w tym z naszą szeroką gamą urządzeń sterujących DALI-2, kompatybilnych urządzeń sterujących DALI-2 innych firm, a także z naszą uznaną gamą urządzeń sterujących i ładujących DigiDim.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie.
- Integracja z systemami BMS i otwartymi protokołami
- Niezrównana skalowalność dla projektów dowolnej wielkości
- Wsparcie awaryjne DALI
| Rozwiązanie sterowania oświetleniem | Imagine |
|---|---|
| Protokół sterowania oświetleniem | Sterowanie oświetleniem DALI-2 |
| Metoda montażu urządzenia | Szyna DIN |
Połączenia
| Zasilanie DALI (mA) | 250 |
|---|---|
| Podsieci DALI | 4 |
| Komunikacja Ethernet I/O | ✓ |
| Liczba adresów DALI | 512 |
Techniczne
| Wymiary | 177 mm x 99.5 mm x 58 mm |
|---|---|
| Klasa zasilacza | 198 VAC - 264 (absolute) 45 Hz – 65 Hz OR 90 VAC - 140 (absolute) 45 Hz – 65 Hz |
| Zabezpieczenie obwodu sterowania | Max 16 A Type C MCB |
| Numer katalogowy | Opis |
|---|---|
| 950 | Imagine Application Controller (Four Subnet) |
| 950-110V | Imagine Router (Four Subnet) 110V AC |
You May Also Like
Wszechstronny kontroler aplikacji Helvar, który zapewnia Twoim projektom ogromną skalowalność dzięki obsłudze dwóch sieci DALI-2 Multi-master.
Zyskaj elastyczność w każdym obszarze zastosowań, integrując system z szeroką gamą produktów – w tym z naszą bogatą ofertą urządzeń sterujących DALI-2, kompatybilnymi urządzeniami DALI-2 innych producentów, a także naszą sprawdzoną serią urządzeń sterujących i wykonawczych DigiDim.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji pracy obiektu.
- Integruje się z systemami BMS oraz otwartymi protokołami.
- Niezrównana skalowalność dla projektów każdej wielkości.
- Obsługa oświetlenia awaryjnego DALI.
Kontroler aplikacji z jedną podsiecią do sterowania urządzeniami Helvar DIGIDIM oraz osprzętem sterującym oświetleniem DALI-2 (np. sterowniki LED). Urządzenia sterujące DALI-2 nie są obsługiwane.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie
- Wydajna i niezawodna skalowalność
- Wsparcie awaryjne DALI
Kontroler aplikacji z wbudowanym interfejsem DMX IN/OUT i dwiema podsieciami do sterowania urządzeniami Helvar DIGIDIM oraz osprzętem sterującym oświetleniem DALI-2 (np. sterowniki LED). Urządzenia sterujące DALI-2 nie są obsługiwane.
- Łączy się z Helvar Insights w celu dalszej optymalizacji w obiekcie
- Wydajna i niezawodna skalowalność
- Wsparcie awaryjne DALI






