Helvar Happy Customers

Finland

Contact one of our specialists today for your lighting needs. We look forward to hearing from you, and hope that we are able to assist you in the future of your next lighting project.

Choose a region:

Valaisinkomponentit: Tiedustelut ja tilaukset: orders@helvar.com
Valonohjaustuotteet: Tiedustelut ja tilaukset: tilaukset@helvar.com
Valonohjaustuotteet: Tarjoukset: tarjoukset@helvar.com

SAATAVUUS JA TILAUKSET

Petteri Uhlgren | Valonohjaustuotteet

+358 50 3472263
petteri.uhlgren@helvar.com

Annika Rönnberg | Valonohjaustuotteet

+358 40 748 1476
annika.ronnberg@helvar.com

Sanna Venho | Valaisinkomponentit

+358 50 5129226
orders@helvar.com

MYYNTI, VALONOHJAUSJÄRJESTELMÄT

Heikki Napola | Etelä- ja Itä-Suomi

+358 40 901 0528
heikki.napola@helvar.com

Marko Nauha | Lounais-, Länsi- ja Sisä-Suomi

+358 50 470 4224
marko.nauha@helvar.com

Måns Paul
Pääkaupunkiseutu & Langattomat ratkaisut

+358 50 589 7504
mans.paul@helvar.com

Toivo Riikola | Pohjois-Suomi ja Lappi

+358 409007447
toivo.riikola@helvar.com

DIGITAALISET PALVELUT

MYYNTI, VALAISINKOMPONENTIT

VALONOHJAUSJÄRJESTELMÄT

Pasi Himilä | Käyttöönotto- ja ohjelmointipalvelut

+358 50 374 2692
pasi.himila@helvar.com

Aimo Saali | Käyttöönotto- ja ohjelmointipalvelut

+358 40 9010 579
aimo.saali@helvar.com

Marko Kurtti | Käyttöönotto ja ohjelmointipalvelut

+358 40 9132 927
marko.kurtti@helvar.com

Juho Matilainen | Käyttöönotto- ja ohjelmointipalvelut

+358 40 500 5817
juho.matilainen@helvar.com

Joni Juva | Käyttöönotto- ja ohjelmointipalvelut

+358 40 836 5486
joni.juva@helvar.com

VALONOHJAUSJÄRJESTELMIEN TEKNINEN TUKI, KOULUTUS, JÄRJESTELMÄINTEGRAATIOT JA GRAAFISET KÄYTTÖLIITTYMÄT
Järjestelmien ohjelmointiin ja käyttöönottoon liittyvissä asioissa tai mahdollisessa laitteen/järjestelmän käyttöönoton tai käytönaikaisissa vikaantumistapauksissa ota yhteyttä: fi.support@helvar.com tai +358 50 475 7636
Miikka Etelälahti | Tekninen päällikkö

+358 50 4311 410
miikka.etelalahti@helvar.com

Sini Tuomisto | Tekninen tuki

+358 50 471 9366
sini.tuomisto@helvar.com

Mika Mäkinen | Käyttöönottoinsinööri

+358 50 3813 670
mika.makinen@helvar.com

Helvar Designer-koulutukset: LISÄTIETOA JA ILMOITTAUTUMISET

VALAISINKOMPONENTIT

Kalle Paavola | Tekninen tuki, valaisinkomponentit

+358 50 430 2723
kalle.paavola@helvar.com

Myynti | Valonohjausjärjestelmät

Helvar Oy Ab, Keilaranta 5, 02150 Espoo
(09) 56541


Myynti Tampere | Valonohjausjärjestelmät
Helvar Oy Ab, Korkeakoulunkatu 7, 33720 Tampere


HELVAR HEAD OFFICE | PÄÄKONTTORI

Helvar Oy Ab, Keilaranta 5 02150 Espoo Finland
+358 9 5654 1

VAT No. FI17611369 ID No. 1761136-9 Domicile: Helsinki